Користувачів: 0

Головна » 2017 » Квітень » 30 » Бронзові призери
17:58
Бронзові призери

30 квітня в міста Біла Церква на стадіоні «Зміна» відбувся фінал обласних змагань з футболу за призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2006 року народження. У фіналі  змагань брали участь шість кращих команд області, які стали переможцями зональних змагань, у тому числі й  команда Васильківського району. Це вихованці районної ДЮСШ, які навчаються в Калинівській ЗОШ №1, підсилені декількома гравцями з Іванковичівського НВК.
Зіргавши в фіналі спочатку з командою з Бориспільського району з рахунком 0:0 ,та з командою міста Миронівка 3:3, наші хлопці отримали право грати в матчі за бронзові нагороди. Суперником нашої команди стали юні футболісти із селища Немєшаєво. В першому таймі наш хлопці забили два голи і повели в рахунку 2:0, але на початку другого тайму суперникам вдалось забити один м’яч і скоротити рахунок. Наші футболісти виявили характер і вирвали перемогу з рахунком 2:1, посівши третє призове місце і завоювавши бронзові медалі Київських обласних змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2006 року народження. Команду до змагань готували тренери районної ДЮСШ Осьмак О.М. та Онопрієнко О.І. Оргкомітет фінальних змагань кращим нападником визнав гравця нашої команди Францева Богдана з Калинівки.
Вітаємо наших хлопців і тренерів з цим успіхом. Висловлюємо слова вдячності Калинівській селищній раді та її голові Олексенко Ю.Ю. за допомогу в організації поїздки до фіналу обласних змагань та забезпечення транспортом.

Переглядів: 23 | Додав: adminrvo | Рейтинг: 0.0/0