Користувачів: 0

Головна » 2017 » Травень » 13 » Бронзові призери «Шкіряного м’яча»
22:47
Бронзові призери «Шкіряного м’яча»

13 травня в міста Біла Церква на стадіоні «Зміна» відбувся фінал  Київських обласних змагань з футболу за приз клубу «Шкіряний м’яч»  серед юнаків 2003 року народження. В фіналі цих змагань взяли участь шість кращих команд області , які стали переможцями зональних змагань, серед них і команда Васильківського району. Це вихованці районної ДЮСШ, які навчаються в Калинівській ЗОШ №1 та Іванковичівському НВК.

Фінальні змагання проходили в двох групах. Виборовши в своїй групі друге місце, наша команда завоювала право зіграти в матчі за бронзові нагороди з командою Бориспільського району .

Матч видався дуже напруженим і складним. В першому таймі наші хлопці пропустили м’яч у свої ворота. У другому - їм вдалося відігратись і вийти вперед , але миронівчани змогли зрівняти рахунок. До останньої хвилини рахунок був 3:3.Одна з останніх атак нашої команди була зупинена порушенням правил в карному майданчику команди  Миронівсьского району. Суддя без вагань призначив 9-ти метровий штрафний удар. Гравець нашої команди, Марченко Ілля, не дав шансу воротареві забити такий потрібний гол, та приніс третє місце і бронзові нагороди команді Васильківського району в обласних змаганнях за приз клубу « Шкіряний м’яч».

Оргкомітет фінальних змагань кращим захисником визнав гравця нашої команди Чорненка Олександра.

Вітаємо наших хлопців і тренера Осьмака Олександра Миколайовича  з цим успіхом. Висловлюємо  вдячність  Калинівській селищній раді та її голові Олексенко Ю.О. за  сприяння в організації поїздки на фінал обласних змагань.

Переглядів: 20 | Додав: adminrvo | Рейтинг: 0.0/0