Четвер, 23.11.2017, 08:27
Відділ освіти 
Васильківської районної державної адміністрації 
Київської області
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 248
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Спартакіада допризовної молоді
09:46
Спартакіада допризовної молоді

18 жовтня відбулась Спартакіада допризовної молоді серед учнів 10-11 класів відділу освіти Васильківського району. Спартакіаду організували і провели: відділ освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та Васильківська районна дитячо-юнацька спортивна школа (директор Нехта В.В.) В змаганнях з військово–прикладних видів спорту взяли участь 14 команд  загальноосвітніх закладів Васильківського району: Калинівська ЗОШ №1, Калинівська ЗОШ №2, Данилівська ЗОШ, Плесецька ЗОШ, Іванковичівський НВК, Глевахівська  ЗОШ, Здорівський НВК, Ксаверівська ЗОШ, Кодоківська ЗОШ, Гребінківська гімназія, ОНЗ Гребінківський НВК, Саливінківська ЗОШ, Дослідницька ЗОШ та НВК «Ковалівська гімназія». Команди складались із шести чоловік (3 хлопці та 3 дівчини). Вони змагались з п’яти видів програми. Кожен учасник команди повинен був : бігти «човниковий біг», стріляти з гвинтівки, кинути гранату, підтягнутись на перекладині (хлопці) або згинання та розгинання рук  в упорі  лежачи (дівчата) та подолати смугу перешкод.За підсумками переможцями і призерами районної спартакіади допризивної молоді в особистому заліку стали: Стрільба з пневматичної гвинтівки: Юнаки:

1 місце-Степаненко Віктор (Данилівська ЗОШ)

2 місце-Коробченко Іван (Гребінківська ЗОШ)

3 місце-Тарасенко Давид (Глевахівська ЗОШ)

Дівчата: 1 місце-Даманська Вікторія (Гребінківська ЗОШ)

2 місце-Кремсал Ольга (Дослідницька ЗОШ)

3 місце-Байскова Ліна (Калинівська ЗОШ №2)

Човниковий біг:Юнаки:

1 місце-Мамочка Владислав (Кодаківська ЗОШ)

2 місце-Алісов Андрій (Калинівська ЗОШ №1)

3 місце-Скляренко Дмитро (Іванковичівський НВК)

Дівчата:1 місце-Ромашко Альона ( Глевахівська ЗОШ)

2 місце-Погоріла Надія (Глевахівська ЗОШ)

3 місце-Склярук Валерія ( Кодаківська ЗОШ)

Підтягування-юнаки:1 місце-Козолій Олег-(Калинівська ЗОШ №1)

2 місце-Мамочка Владислав ( Кодаківський НВК)

3 місце- Ходос Богдан( Калинівська ЗОШ №2)

Віджимання –дівчата:

1 місце-Петруньок Альона ( Плесецька ЗОШ )

2 місце-Байскова Ліна (Калинівська ЗОШ №2)

3 місце- Погребна Валерія (Данилівська ЗОШ )

Метання гранати:Юнаки:

1 місце-Дзекунов  Костянтин (Калинівська ЗОРШ №2)

2 місце-Мамочка Владислав (Кодаківська ЗОШ )

3 місце-Шиденко Дмитро (Плесецька ЗОШ)

Дівчата:1 місце-Байскова Ліна (Калинівська ЗОШ №2)

2 місце-Тітарук Анастасія (Калинівська ЗОШ №2)

3 місце-Лісовенко Катерина (Саливінківська ЗОШ )

Смуга першкод:1 місце- Калинівська ЗОШ №2

2 місце-Кодаківська ЗОШ

3 місце-Ксаверівська ЗОШ

Висловлюємо подяку вчителям,  представникам команд та директорам загальноосвітніх шкіл, команди яких прийняли участь в змаганнях. Вітаємо переможців і призерів Спартакіади допризовної молоді.

Переглядів: 18 | Додав: adminrvo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Відділ освіти Васильківської райдержадміністрації © 2017
Форма входу
Ми у Фейсбук
 Ми у Фейсбук
Захист прав дітей
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Васильківський РМК
 Васильківський районний методичний кабінет
Корисні посилання
 Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України  Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МО Головне управління освіти і науки Київської облдержадміністрації КОІПОПК УЦОЯО КРЦОЯО  pedpresa.com
Block title
Goon Каталог сайтов
Архів записів
Зробити безкоштовний сайт з uCoz